Translate Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: select
hu: választás

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Clear
hu: Törlés

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: export
hu: exportálás

en: Language name
hu: Nyelv neve

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: Export translation
hu: Fordítás exportálása

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
hu: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formátumba exportálandó nyelv.

en: String not found.
hu: A karaktersorozat nem található.

en: No strings available.
hu: Nincs elérhető karaktersorozat.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés
