Translate Export (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Language name
kn: ಭಾಷೆಯ ಹೆಸರು
