Translate Export (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг

en: Export translation
mn: Орчуулгыг экспортлох

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
