Translate Export (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Filter
nn: Filtrer

en: String
nn: Streng

en: Languages
nn: Språk

en: Language name
nn: Språknamn

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: Export translation
nn: Eksporter omsetjing

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
nn: Vel språket som skal eksporterast i Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-format.

en: String not found.
nn: Strengen vart ikkje funnen.
