Translate set (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: String
bg: Стринг

en: Source
bg: Източник

en: Languages
bg: Езици

en: Text group
bg: Текстова група
