Translate set (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Source
bo: ཁུངས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན
