Translate set (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།
