Translate set (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Source
es: Origen

en: Languages
es: Idiomas

en: Context
es: Contexto

en: Text group
es: Grupo de texto

en: No strings available.
es: No hay textos disponibles.

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
