Translate set (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: String
ja: 文字列

en: Source
ja: ソース

en: Languages
ja: 言語

en: Context
ja: コンテキスト

en: Text group
ja: テキストグループ

en: No strings available.
ja: 文字列がありません。

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
