Translate set (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Languages
km: ភាសា

en: Context
km: បរិបទ

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: No strings available.
km: គ្មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ប្រើ​បាន​ទេ​ ។
