Translate set (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер
