Translate set (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: String
mr: संज्ञा

en: Languages
mr: भाषा
