Translate set (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: Languages
ne: भाषाहरू
