Translate set (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс
