Translate set (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Context
sl: Kontekst

en: Text group
sl: Tekstovna skupina
