Translate set (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: String
th: ข้อความ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Context
th: บริบท

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ

en: No strings available.
th: ไม่มีข้อความ
