Translate set (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: String
vi: Chuỗi

en: Source
vi: Nguồn

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Text group
vi: Nhóm bản văn

en: No strings available.
vi: Không tìm thấy chuỗi nào.
