Translate set (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Source
af: Bron

en: Languages
af: Tale

en: Apply
af: Pas toe

en: Translate
af: Vertaal

en: All text groups
af: Alle teksgroepe

en: Text group
af: Teksgroep
