Translate set (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: String
az: Mətn

en: Source
az: Mənbə

en: Languages
az: Dillər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Context
az: Kontekst

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: No strings available.
az: Heç bir sətir mövcud deyil.
