Translate set (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: No strings available.
bn: কিছুই খুজে পাইনি।
