Translate set (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: String
da: Tekst

en: Source
da: Kilde

en: Languages
da: Sprog

en: Apply
da: Udfør

en: Context
da: Kontekst

en: Translate
da: Oversæt

en: All text groups
da: Alle tekstgrupper

en: Text group
da: Tekstgruppe

en: No strings available.
da: Ingen tilgængelige tekststrenge.

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering
