Translate set (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: String
de: Zeichenkette

en: Source
de: Quelle

en: Languages
de: Sprachen

en: Apply
de: Anwenden

en: Context
de: Kontext

en: Translate
de: Übersetzen

en: All text groups
de: Alle Textgruppen

en: Text group
de: Textgruppe

en: No strings available.
de: Keine Zeichenketten verfügbar.

en: Multilingual - Internationalization
de: Mehrsprachig - Internationalisierung
