Translate set (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: String
el: Φράση

en: Source
el: Πηγή

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: All text groups
el: Όλες οι ομάδες κειμένου

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: No strings available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συμβολοσειρές.
