Translate set (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Translate
eo: Traduku

en: All text groups
eo: Ĉiuj tekstaj grupoj

en: Text group
eo: Teksta grupo
