Translate set (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Filter
eu: Iragazkia

en: String
eu: Katea

en: Source
eu: Iturburua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Context
eu: Testuingurua

en: Translate
eu: Itzuli

en: All text groups
eu: Testu talde guztiak

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.
