Translate set (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Filter
fr: Filtrer

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Languages
fr: Langues

en: Apply
fr: Appliquer

en: Context
fr: Contexte

en: Translate
fr: Traduire

en: All text groups
fr: Tous les groupes de texte

en: Text group
fr: Groupes de texte

en: No strings available.
fr: Aucune chaîne disponible.

en: Multilingual - Internationalization
fr: Multilinguisme - Internationalisation
