Translate set (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: String
id: Untai

en: Source
id: Sumber

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Apply
id: Terapkan

en: Context
id: Kontek

en: Translate
id: Terjemahkan

en: All text groups
id: Semua kelompok teks

en: Text group
id: Kelompok teks

en: No strings available.
id: Tidak ada string yang tersedia.
