Translate set (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: String
it: Testo

en: Source
it: Sorgente

en: Languages
it: Lingue

en: Apply
it: Applica

en: Context
it: Contesto

en: Translate
it: Traduci

en: All text groups
it: Tutti i gruppi di testo

en: Text group
it: Gruppo di testo

en: No strings available.
it: Nessun testo disponibile.

en: Multilingual - Internationalization
it: Multilingue - Internazionalizzazione
