Translate set (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: String
kk: Жазба жолы

en: Languages
kk: Тілдер

en: Translate
kk: Аудару

en: All text groups
kk: Барлық топтар

en: Text group
kk: Мәтін тобы
