Translate set (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: All text groups
ku: گرووپی هه‌موو نوسینه‌کان

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
