Translate set (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Translate
lt: Versti

en: All text groups
lt: Visos teksto grupės

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.
