Translate set (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
