Translate set (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: String
nl: Tekenreeks

en: Source
nl: Bron

en: Languages
nl: Talen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translate
nl: Vertalen

en: All text groups
nl: Alle tekstgroepen

en: Text group
nl: Tekstgroep

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering
