Translate set (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
