Translate set (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Filter
pl: Filtr

en: String
pl: Napis

en: Source
pl: Źródło

en: Languages
pl: Języki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Context
pl: Kontekst

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: All text groups
pl: Wszystkie kategorie tłumaczeń

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: No strings available.
pl: Brak napisów.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
