Translate set (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Languages
si: භාෂා
