Translate set (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Context
sq: Konteksti

en: Translate
sq: Përkthe

en: All text groups
sq: Të gjithë grupet e teksteve

en: Text group
sq: Grup tekstesh
