Translate set (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி
