Translate set (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి

en: String
te: పదబంధం

en: Source
te: మూలం

en: Languages
te: భాషలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Context
te: సందర్భం

en: Translate
te: అనువదించు

en: All text groups
te: అన్ని పాఠ్య సమూహాలు

en: Text group
te: పాఠ్య సమూహం

en: No strings available.
te: పదబంధాలేమీ అందుబాటులో లేవు.
