Translate set (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Source
ug: مەنبە

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
