Translate set (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Filter
ar: انتقاء

en: String
ar: المقطع

en: Source
ar: المصدر

en: Languages
ar: اللغات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Context
ar: السياق

en: Translate
ar: ترجمة

en: All text groups
ar: كل مجموعات النصوص

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: No strings available.
ar: لا يوجد أي مقطع متوفر.
