Translate set (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Filter
ca: Filtra

en: String
ca: Cadena

en: Source
ca: Font

en: Languages
ca: Llengües

en: Apply
ca: Aplica

en: Translate
ca: Tradueix

en: All text groups
ca: Tots els grups de text

en: Text group
ca: Grup de text

en: No strings available.
ca: No hi ha cadenes disponibles.
