Translate set (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Filter
cs: Filtr

en: String
cs: Řetězec

en: Source
cs: Zdroj

en: Languages
cs: Jazyky

en: Apply
cs: Použít

en: Context
cs: Kontext

en: Translate
cs: Přeložit

en: All text groups
cs: Všechny skupiny textů

en: Text group
cs: Skupina textů

en: No strings available.
cs: Nejsou k dispozici žádné řetězce.
