Translate set (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: String
cy: Llinyn

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: All text groups
cy: Holl grwpiau testun

en: Text group
cy: Grŵp testun
