Translate set (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Filter
et: Filtreeri

en: String
et: Sõne

en: Source
et: Allikas

en: Languages
et: Keeled

en: Apply
et: Rakenda

en: Contexts
et: Kontekst

en: Context
et: Kontekst

en: Translate
et: Tõlge

en: All text groups
et: Kõik tekstigrupid

en: Text group
et: Tekstirühm

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.
