Translate set (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Filter
gl: Filtro

en: String
gl: Cadea

en: Source
gl: Orixe

en: Languages
gl: Idiomas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Contexts
gl: Contextos

en: Context
gl: Contexto

en: Translate
gl: Traducir

en: All text groups
gl: Todos os grupos de texto

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: No strings available.
gl: Ningún texto dispoñible.
