Translate set (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Filter
hr: Pročisti

en: String
hr: Struna

en: Source
hr: Izvor

en: Languages
hr: Jezici

en: Apply
hr: Primjeni

en: Context
hr: Kontekst

en: Translate
hr: Prevedi

en: All text groups
hr: Sve grupe tekstova

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: No strings available.
hr: Nema dostupnih struna.
