Translate set (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre

en: Languages
ht: Lang

en: Apply
ht: Aplike
