Translate set (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Filter
hu: Szűrő

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Source
hu: Forrás

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Translate
hu: Fordítás

en: All text groups
hu: Minden szövegcsoport

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: No strings available.
hu: Nincs elérhető karaktersorozat.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés
