Translate set (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: String
hy: Տող

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Translate
hy: Թարգմանել
